O nas

"Architekt musi być prorokiem... prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa... jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem."         Frank Lloyd Wright

LESTE to biuro projektowania architektury wnętrz prowadzone przez dwójkę doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów, Annę Bołcun oraz Monikę Tokarczyk.

Studia na kierunku Architektura i Urbanistyka na PK w Krakowie oraz kurs projektowania i aranżacji wnętrz w krakowskiej Szkole Praktycznych Umiejętności ArtCUBE, umożliwiły nam dogłębne zrozumienie procesu projektowania oraz kształtowania przestrzeni. Wykształciły w nas niebanalne poczucie piękna, estetyki i harmonii. Dzięki temu tworzone przez nas projekty stają się wyjątkową i unikatową kreacją każdego wnętrza, czyniąc je miejscem oryginalnym, funkcjonalnym oraz przyjaznym dla wszystkich użytkowników.

Nabyte doświadczenie podczas wcześniejszej, wieloletniej pracy w krakowskich biurach projektowych, pozwala nam na kompetentne, profesjonalne i rzetelne wykonanie każdego projektu wnętrz zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów.
Jako architekci wnętrz, cyklicznie podnosimy swoje kompetencje uczestnicząc w organizowanych m.in. w Krakowie szkoleniach , kursach projektowania wnętrz, imprezach targowych oraz biorąc udział we wszelkiego rodzaju konkursach dla architektów.

Projektowanie wnętrz to nasz zawód ale i nasza pasja- łącząca kompetencje, profesjonalizm, indywidualizm i kreatywność każdego architekta z naszej pracowni. Nasze projekty powstają zawsze w ścisłej współpracy z klientem, przy pełnej dbałości o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Styl Leste czaruje klasyczną elegancją, uwodzi skandynawską prostotą i naturalnością. Dobrze odnajdujemy się również w wielkomiejskich przestrzeniach starych krakowskich kamienic, gdzie splata się ze sobą tradycja oraz nowoczesność.

Architekci wnętrz: Monika Tokarczyk i Anna Bołcun